Close

Balayı, Romantizm, Aşk Oteli.

ANİMASYONU DOĞA, ŞOVU YILDIZLAR YAPIYOR BURADA.

Lobisi tanıdık bir dostun oturma odası, restoranı evinizin yemek salonu, bir kendiyle bir sevdiğiyle baş başa kalıyor insan.

Açık büfe olan tek şey manzara, al alabildiğin kadar. Sabah kahvaltısı için belirli saatler, öğle atıştırmalığı için verilmiş aralıklar yok burada.

Yetişmek isterseniz, kaçırma ihtimaliniz olan tek şey gün batımı, onun dışında tüm saatler size ayarlı.

İster gün doğumunda balıkçı takasında tekne gezintisi, ister öğleden sonra şampanya-çilek keyfi.

‘’Ruhu dinlendirmek yetmez, bedenimi de gevşetmek lazım’’ derseniz, dalga sesleriyle, deniz manzarasına karşı masaj sefası.

En güzel tatil yerleri tanımlamasının Faralya’daki karşılığı…

Ne Tarz Bir Tatil?

ROMANTİK OTEL


Sevdiğiniz ve siz, hayal ettiğiniz denize sıfır butik otel keyfiyle unutulmayacak anlar yaşayacağınız bir balayı mı? Önemli bir teklif mi? Özel bir gün mü?…Detay »

KAÇIŞ


Ekim, Kasım, Aralık aylarında yapacağınız küçük bir kaçışa ne dersiniz?

Pırıl pırıl denizi, eşsiz manzarası ve hala yazı yaşayan …Detay »

MACERA


Sizin için tatil; hareket, spor ve yeni deneyimler ise işte sizin burada yapabilecekleriniz; dünyanın en ünlü yürüyüş parkurlarındani…Detay »

YOGA & MEDİTASYON


Denizin tam üzerinde ahşap platformda güneşi, denizi ve rüzgârı selamlayarak yapacağınız egzersizlerle bedeninizdeki negatif enerjiyi …Detay »

Doğamızı Keşfedin

Ege’de tatil yapılacak sakin yerlerden Nautical’ı önemli kılan sadece bu muhteşem güzelliği ve halen bakir kalmış alanlara sahip olması değil, aynı zamanda tarihi Roma ve Likya kalıntıları ile süslenmiş ünlü ve eşsiz bir konuma sahip olmasıdır.

 Nautical; Bungolav otel tarzıyla Akdeniz’e hakim lokasyonu, insanları hayrete düşüren güzelliğiyle uçsuz bucaksız uzanan deniz manzarası, nefes kesen gün batımı renkleri, zengin bitki örtüsü, dimdik ayakta duran vahşi dağları ile dudak ısırtmaktadır.

Neredeyiz?

Babadağı’nın eteklerinde, Faralya Köyü’nün Akdeniz ile buluştuğu yerde, anayoldan 1 km uzaklıkta, orman yolunun sonundayız. Fethiye Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi güzergahında ilerlerken keyifli bir manzara eşliğinde kolaylıkla otelimize ulaşabilirsiniz. 


Otelimiz Dalaman havaalanının 70 km, Fethiye’nin 26 km güneyindedir.Bizden

ZAMANINIZ EN GÜZEL ANDA DURACAK.

Yorumlar

“Hayal gibi konum, muazzam geçiş yolu”

Nautical’da 2 gece geçirdik. Başlangıçta kıyı boyunca keşfedilen günler harcamayı planladık, ancak kendi sahil şeridiyle bu gizli konuma ulaştıktan sonra bütün zamanını orada geçirmeye karar verdik! Sağlam sahil şeridi ve orman gerekçesiyle ve kayalıklarla dolaşmak için en eşsiz bir yer.

Janelle P.

“Cennetten bir mücevher”

Olağanüstü konumu, çam ağaçlarının yeşili ve denizin mavisi ile bütünleşen renkler, güzel ve çok rahat villalar / çadırlar, muhteşem personel ve lezzetli yiyeceklerdir. Likya Yolu üzerinde yürümek için çok iyi bir konumdadır.

Serdar B.

“Tenha ve rahatlatıcı!”

Fethiye’nin meşhur, turistik plajlarından uzakta bulunan romantik bir otel. Lüks evler, tembellik ve inanılmaz bir gün batımı manzaralı kitapları okumak için özel bir yüzme plajı.

Sudesh P.

“Sakin, tenha, süper!”

Gizli kaçışlarla bu gezi rezervasyonu arkadaşım için bir sürpriz oldu. Yaptığımı öğrendiğinde çıldırdı ama en kısa sürede iyiki yaptığıma karar verdik.

Katya S.