Close

Ege'nin Masal Dünyası

Ege'nin Masal Dünyası

Balayı, Romantizm, Kaçış.

ANİMASYONU DOĞA, ŞOVU YILDIZLAR YAPIYOR BURADA.

Lobisi tanıdık bir dostun oturma odası, restoranı evinizin yemek salonu, bir kendiyle bir sevdiğiyle baş başa kalıyor insan. Açık büfe olan tek şey manzara, al alabildiğin kadar. Sabah kahvaltısı için belirli saatler, öğle atıştırmalığı için verilmiş aralıklar yok burada. Yetişmek isterseniz, kaçırma ihtimali olan tek şey gün batımı, onun dışında tüm saatler size ayarlı. İster gün doğumunda balıkçı takasında balığa çıkma programı, ister öğleden sonra şampanya-çilek havası. ‘Ruhu dinlendirmek yetmez, bedenimi de gevşetmek lazım’ derseniz, bambu hışırtısı, deniz manzarasına karşı masaj sefası.

Ne Tarz Bir Tatil?

ROMANTİZM

Sevdiginiz, siz ve hayal ettiğiniz en özel zamanlar bir balayı mı? Özel bir teklif mi? Doğum günü, yıldönümü? Veya özel bir gün? En önemli anlarınızı unutulmaz anılarınıza dönüştürerek Nautical’ın güzelliğini yaşayın.. Detay »

KAÇIŞ

Hayatınıza küçük bir mola; zamanın getirdiği karmaşalıktan yoğunluktan ve yorgunluktan küçük bir kaçışla kendinizi dinlemeniz için size eşlik edecek tek şey eşsiz bir manzara, kuş, cırcır böceklerinin ve dalgaların sesi.. Detay »

MACERA

Sizin için tatil; hareket, spor ve yeni deneyimler ise işte sizin burada yapabilecekleriniz; dünyanın en ünlü yürüyüş parkurunda biri olan Likya yolunda yürüyüş, Babadağ’dan yamaç paraşütü, bir dalış turu ya da jepp safari.. Detay »

YOGA & MEDİTASYON

Sadece size özel denizin üzerinde ahşap bir platformda ister kendiniz isterseniz size eşlik edecek yogimizle birlikte meditasyon ve yoga zamanınızı yaşayın. Huzuru, sessizliği ve özgürlüğü hissedin.. Detay »

Doğamızı ve Kültürümüzü Keşfedin

Nautical’ı önemli kılan sadece bu muhteşem güzelliği ve halen bakir kalmış alanlara sahip olması değil aynı zamanda tarihi Roma ve Likya Kalıntıları ile süslenmiş ünlü ve eşsiz bir konuma sahip olmasıdır.

Ölüdeniz’e hakim lokasyonu, insanları hayrete düşüren güzelliğiyle uçsuz bucaksız uzanan deniz manzarası, nefes kesen gün batımı renkleri, zengin bitki örtüsü, dimdik ayakta duran vahşi dağları ile dudak ısırtmaktadır. Detaylı bilgi »

Neredeyiz?

Babadağı’nın eteklerinde, Faralya Köyü’nün Akdeniz ile buluştuğu yerde, anayoldan 1 km uzaklıkta, orman yolunun sonundayız. Fethiye Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi güzergahında ilerlerken keyifli bir manzara eşliğinde kolaylıkla otelimize ulaşabilirsiniz. 


Otelimiz Dalaman havaalanının 70 km, Fethiye’nin 26 km güneyindedir.Bizden

ZAMANINIZ EN GÜZEL ANDA DURACAK.

Yorumlar

“Hayal gibi konum, muazzam geçiş yolu”

Nautical’da 2 gece geçirdik. Başlangıçta kıyı boyunca keşfedilen günler harcamayı planladık, ancak kendi sahil şeridiyle bu gizli konuma ulaştıktan sonra bütün zamanını orada geçirmeye karar verdik! Sağlam sahil şeridi ve orman gerekçesiyle ve kayalıklarla dolaşmak için en eşsiz bir yer.

Janelle P.

“Cennetten bir mücevher”

Olağanüstü konumu, çam ağaçlarının yeşili ve denizin mavisi ile bütünleşen renkler, güzel ve çok rahat villalar / çadırlar, muhteşem personel ve lezzetli yiyeceklerdir. Likya Yolu üzerinde yürümek için çok iyi bir konumdadır.

Serdar B.

“Tenha ve rahatlatıcı!”

Fethiye’nin meşhur, turistik plajlarından uzakta bulunan romantik bir otel. Lüks evler, tembellik ve inanılmaz bir gün batımı manzaralı kitapları okumak için özel bir yüzme plajı.

Sudesh P.

“Sakin, tenha, süper!”

Gizli kaçışlarla bu gezi rezervasyonu arkadaşım için bir sürpriz oldu. Yaptığımı öğrendiğinde çıldırdı ama en kısa sürede iyiki yaptığıma karar verdik.

Katya S.