Close

Lezzet

DOĞADAN SOFRANIZA.

Akdeniz esintisi ile beraber, lezzetli yemeklerimizi eşsiz manzaralı restoranımızda tadacaksınız. Şefimizin, ya denizden gelen rüzgarların enerjisiyle öne çıkan ilhamıyla sizin için özel pişirdiği yemeklerinde Nautical’da olmanın hazzını yaşayacaksınız. Restaurant

Mutfağımızdaki malzemelerin tamamı özenle seçilen doğal ürünlerden oluşuyor. Zeytinlerimiz ve zeytinyağımız, meyvelerimiz, sebzelerimiz, peynirlerimiz, reçellerimiz ve balımız köyümüzden sofranıza ulaşıyor. Balıklarımız ve deniz ürünlerimiz balıkçımızdan gelen taptaze lezzetlerimizdir.

Bar & Lounge

Akdeniz’de gün batımı, dinginleşen atmosfer, yavaşlayan zaman. Hayatı lezzetli kokteyllerimiz, ünlü ev yapımı limonatamız ve barımıza özel içkilerimizle canlandırıyoruz. Denizin üzerinden yavaşça çekilen güneşin batışını izlerken iyi müziğin tadını çıkarabilir, Lounge bölümünde; ister şömine başında ister bilardo keyfinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Özel Masa

Romantik bir teklif, bir yıldönümü ya da özel kutlamalarınızda size yalnızca dalgaların sesi ve Akdeniz’in sonsuz maviliği eşlik edecek. Sadece size özel bir “masa”da her yerden ve herkesten uzakta unutulmaz saatler için farklı bir akşam yemeği.