Close

Lezzet

DOĞADAN SOFRANIZA.

Akdeniz esintisi ile beraber, lezzetli yemeklerimizi eşsiz deniz manzaralı restoranımızda tadabilirsiniz. Şefimizin Faralya’nın müthiş enerjisi ve ilhamıyla sizin için özenle pişirdiği lezzetli yemekleri eşsiz deniz manzaralı restoranımızda tadarken, Nautical’ da olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Restaurant

Butik restoranımızın mutfağındaki ürünlerin tamamı özenle seçilen organik ürünlerden oluşuyor. Zeytinlerimiz ve zeytinyağlarımız, meyvelerimiz, sebzelerimiz, peynirlerimiz, reçellerimiz ve balımız köyümüzden sofranıza ulaşıyor. Balıklarımız ve deniz ürünlerimiz her sabah balıkçımızdan taptaze geliyor. Her kişiye uygun lezzetleri barındıran menümüzde vegan opsiyonlar da bulunuyor.

Bar & Lounge

Nautical Butik Otel’de, Akdeniz’in gün batımı, dinginleşen atmosfer, yavaşlayan zaman… Hayatı, lezzetli kokteyllerimiz, ünlü ev yapımı limonatamız ve barımızdaki geniş seleksiyonlu içkilerimizle canlandırıyoruz. Denizin üzerinden yavaşça çekilen güneşin batışını izlerken iyi müziğin tadını çıkarabilir, Lounge bölümünde; ister şömine başında, ister bilardo keyfinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Özel Masa

Romantik bir teklif, önemli bir yıldönümü ya da özel kutlamalarınızda size yalnızca dalgaların sesi ve Akdeniz’in sonsuz maviliği eşlik edecek. Sadece size özel bir “masa” da her yerden ve herkesten uzakta unutulmaz bir akşam yemeğinin keyfini sürebileceksiniz.