Deneyim

Asla Unutmayacağınız Deneyimler

Sizin için tatil; yeni deneyimler yaşamak, konforu spor, keşif ve adrenalin ile harmanlamak ise doğru yerdesiniz. Dünya’nın en ünlü yürüyüş parkurlarından biri olan Likya yolunda yürüyüş, Babadağ’dan yamaç paraşütü, Akdeniz’e dalış ya da Jeep safari… Çok sayıda deneyim sizi Nautical’da bekliyor.

 

Tekne Turu

Rotasını kendiniz belirleyeceğini gezi teknemiz ile; içinde Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet Koyu ve Mavi Mağara gibi gizli cennetlerin de bulunduğu özel bir tura ne dersiniz?

Maviye Doğru Yol Alın

Toroslar’ın Akdeniz’e kırıldığı eşsiz doğanın içinde, sadece sizin ve kaptanınızın olduğu teknenizden dilediğiniz yerde denize girip, dilediğiniz yerde balık tutup, bazen de sadece hayranlıkla bakir koyların güzelliklerini izleyeceğiniz unutulmaz saatler geçireceksiniz. Kaptanımızın size özel olarak hazırlayacağı piknik havasında bir mangal ile keyfinize keyif de katabilirsiniz.

Fethiye Dalış

Fethiye, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en özel dalış noktaları arasında öne çıkmaktadır. Onlarca bölge arasından seviyenize uygun dalışları Fethiye’de çalıştığımız dalış okulları aracılığıyla sizin için organize ediyoruz.

Denizler altındaki güzellikleri görebilmek için Maldivler’e kadar gitmenize gerek yok.

likya yolu yuruyus

Likya Yolu Yürüyüş

Fethiye’den başlayarak Antalya’ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulan Likya Yolu, dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından birisidir. Otelimizden de geçen yolun tam merkezinde olacağınız için bu parkuru kısım kısım yürüme şansına sahipsiniz.

Jeep Safari

4×4’ler ile yapılan Jeep Safari turlarımızda medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bölgemizi, mükemmel bir doğa içerisinde bir başka açıdan tanıma fırsatını yakalamış olacaksınız. Otelimizden başlayacak olan safari turuyla dağ yolunda ilerleyip, ‘’Yedi Burun’’ ları geçip, 2 tane antik kenti ziyaret edip, eşsiz Patara plajına ineceksiniz. Öğle yemeğinizi uğradığımız köylerde yiyeceksiniz ve bölgenin tarihini en ince dokusuna kadar keşfedeceksiniz.

jeep safari

Adrenalinin tadını çıkar…

"O" muhteşem manzaranın üzerinde süzülmek istemez misiniz?

Babadağ yamacından birkaç adım atıp havalandıktan sonra, hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir görsel şölen başlıyor. Elbette bu dağa çıkıp, yamaç paraşütü yapmadan olmaz. Sizin için harika bir deneyim olacağından, Nautical’a gelen herkes için bu etkinliği öneriyoruz.

yamac parasutu nautical

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz, Türkiye’de ve dünyada ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Bu unutulmayacak deneyimi profesyonel eğitmen kadrosu ile hizmet veren yamaç paraşütü merkezleri aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Kano

Bazen akıntılı ve dalgalı, bazen de durgun Akdeniz sularına doğru kürek çekerken, denize sıfır butik otel olarak konumlanan Nautical’ın eşsiz doğasını denizden izlemenin zevkini kano keyfi ile birleştirebilirsiniz.

nauical kano

Ne Tarz bir Tatil?

Aradığınız huzuru ve dinginliği burada bulup, şehir hayatının yüklediği enerjiyi burada toprağa boşaltacaksınız. Sevdiklerinizin, hayal kurmanın, yeniden canlanmanın ve arınmanın keyfini yaşayacaksınız.

Rezervasyon