Odalar

DOĞANIN TAM İÇİNDE… SESSİZ… ÖZEL…

Evinize gelir gibi uzaklaşmak istiyorsanız hayatınızdan, kendi içinizden yeniden doğacağınız yer Nautical Butik Otel.  Misafirlerimizin ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenen personelimiz, kendinizi evinizde hissettirecek hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimiz ile bütün her şeyi arkanızda bırakıp dinlenebileceğiniz, yenileneceğiniz bir tatil sunar size…

Sizin için her şeyi düşünen bir ekip burada sizi bekliyor…

Kendinize ve hayatınıza bir mola verin…

Prıvılage Honeymoon Villa

Doğa’nın içinde, ufukta deniz manzarasının eşlik ettiği villamız, keyifli bir tatil isteyen ve kişisel alanına önem veren çiftler için huzur dolu bir dinlenme fırsatı sunmaktadır. Şık dekorasyonuyla bütünleşmiş bir taş ev olan villamız, konforlu bir tatil için her imkanı barındırmaktadır.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max
null
TV

Dublex

Ahşap, taş, doğa, konfor ve romantizm ancak böyle bir uyum içinde olabilirdi. Alt katta oturma odanız, verandanız, iki kişilik salıncağınız ve size özel sonsuz deniz manzaralı havuzunuz, üst katta muhteşem bir manzara eşliğinde adeta doğanın içindeki yatak odanız.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max
null
TV

Balayı Deluxe

Aynı zamanda bir balayı oteli olan Nautical’da, tam da hayal ettiğiniz gibi romantik bir kulübe; alt katında yatak odanız, bahçenizde çiçekleriniz, özel havuzunuz ve sadece siz… Üst kata çıktığınızda muhteşem manzara eşliğinde adeta doğanın içinde hissedeceğiniz sevimli bir teras olan size özel keyif alanınız.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max

Balayı Taş Ev

Taş evlerimiz arasında sadece bir tane bulunan, terası eşsiz bir manzaraya sahip odanızda Akdeniz’in üstüne vuran güneş ışıltılarıyla uyanacağınız, herkesten uzak bir şekilde kimse tarafından rahatsız edilmeden terasınızda güneşlenirken ya da jakuzinizde keyif yaparken, arkanızdaki ormanın kokusunu içinize çekip denizin sonsuzluğuna bırakacaksınız nefesinizi.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max

Jakuzili Taş Ev

2 adet bulunan Jakuzili Taş evlerimizin balkonundaki jakuzinizde, doğayla iç içe tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Odanızdan çıkıp çok kısa bir yürüyüşle, meyve ve sebze bahçemizi geçip otelimizin o muhteşem manzarasıyla beraber denize kavuşuyorsunuz.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max

Taş Ev

4 adet bulunan Taş evlerimizde bahçe manzarası ile beraber ihtiyaçlarınıza cevap verecek her ayrıntı düşünüldü. Yeşilin huzurunu yaşayacağınız odanızla deniz arasında sadece doğamızın yeşillikleri, meyve ve sebze bahçemiz var.

null
Wifi
null
Çift Kişi
null
Banyo
null
Max

Rezervasyon