İletişim

Faralya köyü ile Akdeniz’in birleştiği noktada, görkemli Babadağ’ın eteklerinde yer alan cennetimiz sizi bekliyor. Orman yolunun sonunda yer alan sakin bir inziva yeri olarak, nefes kesen manzaralar eşliğinde dingin bir kaçış sunuyoruz.

Nasıl ulaşılır?

Göcek, Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’nin doğal rotaları üzerinden ulaşılabilen mabedimize yolculuk da varış noktası kadar büyüleyici. Dalaman Havalimanı’na 70 km uzaklıkta elverişli bir konumda yer alan vahamıza kolayca ulaşabilir ve seyahatten huzura sorunsuz bir geçiş yapabilirsiniz.

Varışınızla birlikte, otelimize giden son yolda ilerlemek sorunsuz bir deneyim haline gelir. Yolculuğunuz, sıcak bir karşılama sunduğumuz yol kenarındaki park alanımızda sona eriyor. Varışınızdan sadece 15 dakika önce haber vermeniz yeterlidir ve özel ekibimiz sizi karşılamaya hazır olacaktır. 4×4 aracımız sizi park alanımızdan otelimizin kapısına kadar götürmeye hazırdır ve inzivaya sorunsuz ve lüks bir giriş yapmanızı sağlar.

Nautical'ın sırlarını açığa çıkarın

Seçkin tekliflerimiz, özel hizmetlerimiz ve büyüleyici olanaklarımız hakkında özel bilgiler almak için formu doldurarak deneyiminizi geliştirin.

İletişim

Bize Ulaşın

Formu doldurarak bize mesajınızı iletebilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size ulaşacaklardır.

Telefon

E-posta

Adres

Kızılcıkaya Mevkii Faralya
Fethiye, Muğla

Rezervasyon