Close

Deneyim

ASLA UNUTUMAYACAĞINIZ DENEYİMLER.

Sizin için tatil; hareket, spor ve yeni deneyimler ise işte sizin burada yapabilecekleriniz; dünyanın en ünlü yürüyüş parkurunda biri olan Likya yolunda yürüyüş, Babadağ’dan yamaç paraşütü, bir dalış turu ya da jepp safari..

Tekne Turu

Gün içerisinde gezi teknemiz ile size özel bir tur. Teknenizde sadece sizin olduğunuz Toroslar’ın Akdeniz’e kırıldığı eşsiz doğanın içerisinde dilediğiniz yerde denize girip, dilediğiniz yerde balık tutup, unutulmaz saatler geçireceksiniz. Eğer isterseniz kaptanımızın size özel olarak hazırlayacağı piknik havasında bir mangal ile keyfinize keyif katabilirsiniz. 

Fethiye Dalış

Fethiye, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en güzel dalış noktalarından biri. Onlarca bölge arasından seviyenize uygun dalışları Fethiye’de çalıştığımız dalış okulları aracılığıyla sizin için organize ediyoruz.


Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz, Türkiye’de ve dünyada ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Bu unutulmayacak deneyimi profesyonel eğitmenleriyle hizmet veren yamaç paraşütü merkezleri aracılığıyla sizlere sunuyoruz.


Likya Yolu Yürüyüş

Fethiye’den başlayarak Antalya’ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulan Likya Yolu, dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri. Otelimizden de geçen yolun tam merkezinde olacağınız için bu parkuru kısım kısım yürüme şansına sahipsiniz.

Jeep Safari

4×4’ler ile yapılan Jeep Safari turlarımızda medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bölgemizi, mükemmel bir doğa içerisinde bir başka açıdan tanıma fırsatını yakalamış olacaksınız. Otelimizden başlayacak olan safari turu dağ yolunda ilerleyip, Yedi burunları geçip, 2 tane antik kenti ziyaret edip, eşsiz Patara plajına ineceksiniz. Öğle yemeğinizi uğradığımız köylerde yiyecek tarihi ve bölgeyi en ince dokusuna kadar hissedeceksiniz.

Kano

Bazen akıntılı ve dalgalı, bazen de durgun Akdeniz sularına doğru, kürek çekerken Nautical’ın eşsiz doğasını denizden izleme keyfini Kano keyfi ile birleştirebilirsiniz.