Close

Deneyim

ASLA UNUTAMAYACAĞINIZ DENEYİMLER.

Sizin için tatil; hareket, spor ve yeni deneyimler ise işte sizin burada yapabilecekleriniz; dünyanın en ünlü yürüyüş parkurlarından biri olan Likya yolunda yürüyüş, Babadağ’dan yamaç paraşütü, Akdeniz’e bir dalış ya da Jeep safari…

Tekne Turu

Gün içinde rotasını kendiniz belirleyeceğiniz; Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet Koyu ve Mavi Mağara gibi gizli cennetlerin de bulunduğu gezi teknemiz ile size özel bir tur. Teknenizde sadece sizin ve kaptanınızın olduğu Toroslar’ın Akdeniz’e kırıldığı eşsiz doğanın içinde dilediğiniz yerde denize girip, dilediğiniz yerde balık tutup, bazen de sadece hayranlıkla bakir koyların güzelliklerini izleyeceğiniz unutulmaz saatler geçireceksiniz. Eğer isterseniz kaptanımızın size özel olarak hazırlayacağı piknik havasında bir mangal ile keyfinize keyif katabilirsiniz.

Fethiye Dalış

Fethiye, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en özel dalış noktalarından biri. Onlarca bölge arasından seviyenize uygun dalışları Fethiye’de çalıştığımız dalış okulları aracılığıyla sizin için organize ediyoruz.

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz, Türkiye’de ve dünyada ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Bu unutulmayacak deneyimi profesyonel eğitmen kadrosu ile hizmet veren yamaç paraşütü merkezleri aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Likya Yolu Yürüyüş

Fethiye’den başlayarak Antalya’ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulan Likya Yolu, dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri. Otelimizden de geçen yolun tam merkezinde olacağınız için bu parkuru kısım kısım yürüme şansına sahipsiniz.

Jeep Safari

4×4’ler ile yapılan Jeep Safari turlarımızda medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bölgemizi, mükemmel bir doğa içerisinde bir başka açıdan tanıma fırsatını yakalamış olacaksınız. Otelimizden başlayacak olan safari turuyla dağ yolunda ilerleyip, ‘’Yedi Burun’’ ları geçip, 2 tane antik kenti ziyaret edip, eşsiz Patara plajına ineceksiniz. Öğle yemeğinizi uğradığımız köylerde yiyeceksiniz ve bölgenin tarihini en ince dokusuna kadar keşfedeceksiniz.

Kano

Bazen akıntılı ve dalgalı, bazen de durgun Akdeniz sularına doğru kürek çekerken, denize sıfır butik otel olarak konunlanan Nautical’ın eşsiz doğasını denizden izlemenin zevkini kano keyfi ile birleştirebilirsiniz.