Konsept

Nautical Hotel, canlı doğanın sınırsız Akdeniz ile birleştiği bir sığınaktır. Bu nefes kesici ortamda, ister romantik bir olayı kutluyor ister mavi bir yolculuğa çıkıyor olun, her türlü ihtiyacınızı titizlikle karşılıyoruz.

Sonsuz Romantik İnziva

Doğanın nazik ritminin zamanın nabzını tuttuğu Akdeniz gün batımlarının ve yıldızlarla dolu gökyüzünün zamansız cazibesine kendinizi bırakın. Romantik bir kaçış için fırsatınız geldi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Sakin kıyılarda yer alan sığınağımız sizi lüksle sarmalamaya hazır.

Gökyüzünden yıldızları toplarken, dalgaların ve kuş seslerinin senfonisi duyularınızı yatıştıracak ve aşkın yeşerebileceği bir sığınak yaratacak. İster yeni keşfedilmiş ister köklü olsun, aşkın mükemmel yerini bulduğu romantizmin özüne adım atın. Gelin, Faralya’nın cennet gibi yerleşim bölgesinde unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir kaçamak yaratalım.

Bir Aşk Melodisi

Fethiye Faralya’nın güzelliğini, doğanın ihtişamının eşsiz lüksle buluştuğu butik otelimiz Nautical’de yaşayın. Rüya gibi düğünlerden romantik balaylarına kadar, Akdeniz’in çarpıcı fonunda özel anlarınızı unutulmaz kılmak için her detayın kusursuz bir şekilde düzenlenmesini sağlıyoruz.

Mavi gökyüzünün ve daha da mavi suların romantik maceranıza zemin hazırladığı sakin kıyı inzivamızda rahatlayın. Kendini işine adamış ekibimiz sonsuza dek sizinle kalacak büyülü anlar yaratırken, sadece size özel deneyimlerin keyfini çıkarın. Nautical’de, aşk hikayeniz enfes çevremizin bir parçası haline gelir ve bizi saran doğal güzellik kadar kalıcı anılar yaratır.

Hayatın Değerli Anlarını Kutluyoruz

Huzur ve kusursuz hizmetin her anı ortak yolculuğunuzun dokusunda değerli bir anıya dönüştürdüğü Nautical Hotel’de doğanın kucağında dinginliği yaşayın.

İster sakin bir yıldönümünü kutlayın ister abartılı bir kutlamaya ev sahipliği yapın, her ayrıntıyı isteklerinize uyacak şekilde özelleştiriyor, eşsiz bir konfor, zarafet ve ayrıcalık sunuyoruz. Sevdiklerinizi bir araya getirin ve her olayın unutulmaz bir etkinliğe dönüştüğü Faralya’nın güzelliğine dalın, hayalleriniz yol gösterici ilham kaynağımız olarak mükemmellik için özenle hazırlandı.

Le Rouge Honeymoon Privée

Akdeniz’de unutulmaz üç gece geçireceğiniz Le Rouge yatımızda romantik bir kaçış için yelken açın. VIP havaalanı transferinden özel bir karşılama törenine kadar balayınız şık bir dokunuşla başlar.

Güzel bir şekilde dekore edilmiş ana balayı süitinize yerleşin, ardından şefimiz tarafından hazırlanan ve özenli personelimiz tarafından yıldızların altında servis edilen gurme akşam yemeklerinin tadını çıkarın. Güneş batarken, muhteşem manzaralar ve romantik müzik eşliğinde şampanya, çikolata ve çileklerin tadını çıkarın.

Gün boyu atıştırmalıklar ve rahatlatıcı masaj hizmeti ile hafif esinti ve dingin deniz, rahatlamak için mükemmel bir zemin sağlar. Denizde en üst düzey romantik deneyimi keşfedin ve ömür boyu sürecek anılar yaratın.

Rezervasyon