Lezzet

Doğadan Sofranıza

Doğadan topladıklarımızı lezzete dönüştürüyoruz. Mutfağımızda kullandığımız ürünlerin tamamının sağlıklı, taptaze, kaliteli ve doğal olması önemsiyor, zeytinlerimiz, zeytinyağlarımız, meyvelerimiz, sebzelerimiz, peynirlerimiz, reçellerimiz, balımızı köyümüzden ve en kaliteli yerel üreticilerden sofranıza ulaştırıyoruz.

İyi yemek, mutlu bir yaşam sanatının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Biz de Nautical’da doğal ürünler ve artizan dokunuşlarla hazırladığımız yemeklerle sizi sabah kahvaltısından 5 çayına, akşam yemeğinden tatlılara kadar lezzetli bir yolculuğa çıkarmayı arzu ediyoruz.

Keyifli Bir Uyanış

Nautical’da gün, bahçemizin domatesi biberi ve yeşillikleri, ağaçlarımızın zeytini ve mutfak ekibimizin sizin için özenle seçtiği yerel ürünleri aşk ile birleştirdiği bir kahvaltı ile başlar. Size yalnızca bu kahvaltıya eşlik edecek manzarayı seçmek kalır.

Akdeniz Mutfağı Esintileri

Akdeniz esintisi ile beraber başlar burada akşam. Benzersiz bir günbatımı eşlik eder sofranıza. Şefimiz bölgemizden özenle seçilen ve günlük olarak gelen taze ürünleri sizin için aşkla pişirir, her akşam farklı bir Akdeniz menüsü sunar. Eşsiz deniz manzaralı restoranımızda anın tadını yaşar, Nautical’da olmanın ayrıcalığını hissedersiniz.

Herkesten
ve
Her Şeyden Uzakta

Taze Ürünlerden Eşsiz Lezzetlere

Balıklarımız ve deniz ürünlerimiz her sabah balıkçımızdan taptaze gelir.
Menümüzde vegan ve vejetaryen seçenekler dahil size uygun bir lezzeti mutlaka bulursunuz.

Bar ve Lounge'da Gün Batımı, Keyifli Bir Müzik, İmza Kokteyler Bir Başkadır

Nautical Hotel deyince Akdeniz’in gün batımı, dinginleşen atmosfer, yavaşlayan zaman gelir akıllara.

Hayat lezzetli kokteyllerimiz, ünlü ev yapımı limonatamız ve barımızdaki geniş seleksiyonlu içkilerimizle canlanır. Denizin üzerinden yavaşça çekilen güneşin batışını izlerken iyi müziğin tadını çıkarabilir, Lounge bölümünde; ister şömine başında, ister bilardo keyfinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

En Özel Anlara En Özel Masa

Belki düşlediğiniz romantik bir teklif, belki bir kutlama, belki iki kişilik yeni bir hayata başlangıç…

Mum ışığı ve dolunay eşliğinde size yalnızca dalgaların sesi ve Akdeniz’in sonsuz maviliği eşlik eder. Sadece size özel bir masada her yerden ve herkesten uzakta unutulmaz bir akşam yemeği deneyimini yaşarsınız.

Rezervasyon