Lezzet

DOĞADAN SOFRANIZA

Akdeniz esintisi ile beraber başlar burada akşam… Benzersiz bir günbatımı eşlik eder sofranıza…Şefimiz bölgemizden özenle seçilen ürünleri sizin için aşkla pişirir… Eşsiz deniz manzaralı restoranımızda anın tadını yaşar, Nautical’ da olmanın keyfini çıkarırsınız…

Keyifli bir uyanış

Nautical’ da gün, bahçemizin domatesi biberi, ağaçlarımızın zeytini ve mutfak ekibimizin sizin için özenle yerel olarak seçtiği ürünleri aşk ile birleştirdiği bir kahvaltı ile başlar…Size yalnızca bu kahvaltıya eşlik edecek manzarayı seçmek kalır….

RESTAURANT

Butik restoranımızın mutfağındaki ürünlerin tamamı özenle seçilen organik ürünlerden oluşuyor.

Zeytinlerimiz ve zeytinyağlarımız, meyvelerimiz, sebzelerimiz, peynirlerimiz, reçellerimiz ve balımız köyümüzden sofranıza ulaşıyor.

Herkesten
ve
Her Şeyden Uzakta

Taze ürünlerin eşsiz lezzetleri
sizinle konuşur.

Balıklarımız ve deniz ürünlerimiz her sabah balıkçımızdan taptaze geliyor.
Her kişiye uygun lezzetleri barındıran menümüzde vegan ve vejetaryen opsiyonlar da bulunuyor.

BAR & LOUNGE

Nautical Butik Otel’de, Akdeniz’in gün batımı, dinginleşen atmosfer, yavaşlayan zaman… Hayatı, lezzetli kokteyllerimiz, ünlü ev yapımı limonatamız ve barımızdaki geniş seleksiyonlu içkilerimizle canlandırıyoruz. Denizin üzerinden yavaşça çekilen güneşin batışını izlerken iyi müziğin tadını çıkarabilir, Lounge bölümünde; ister şömine başında, ister bilardo keyfinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Özel Masa

Romantik bir teklif, önemli bir yıldönümü ya da özel kutlamalarınızda size yalnızca dalgaların sesi ve Akdeniz’in sonsuz maviliği eşlik edecek. Sadece size özel bir “masa” da her yerden ve herkesten uzakta unutulmaz bir akşam yemeğinin keyfini sürebileceksiniz.

Rezervasyon