Privilege Honeymoon Villa

Size Özel Butik Villada Hayallerinizin Ötesinde Bir Balayı

Bozulmamış bir doğa ile çevrili, keyifli bir villa süitinde kendi romantik hikayenizi yazmak ister misiniz?

Faralya’da doğanın içinde yer alan özel havuzlu, deniz manzaralı, butik balayı villamız size hem romantik ve konforlu bir tatil imkânı hem de derinlemesine huzur dolu bir dinlenme deneyimi sunuyor.

Özel bahçenizde doğanın kokusunu içinize çekin, tazelenin, ağaçların arasına gizlenmiş özel havuzunuzun serinletici sularına dalın, salıncağınızda keyifli sohbet ederek gün batımını seyredin.

Şık dekorasyonu ile kalbinizi fethedecek özel balayı villamızda zamanı bir nebze de olsa yavaşlatın, hatta durdurun, dinlenin ve sevdiğinizle unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyin.

Balayınız için en güzelini hayal ettiğinizi düşündük, sizlere beklentilerinizin ötesinde bir deneyim hazırladık.

Balayınızı Taçlandıracak Özel Deneyimler

Otel restoran menüsündeki geleneksel ve modern lezzetleri, usta şeflerimizin özel dokunuşuyla deneyimlemenin yanı sıra arzu ettiğiniz yemekleri şeflerimiz sizin için özel olarak pişirerek keyifli bir sunuma dönüştürebiliyor.

Faralya Nautical Hotel’de günlük hayatın stresinden arınmak için bahçenizin köşesinde yer alan ve sadece villanıza özel masaj alanında hem ruhunuzu hem bedeninizi ödüllendirebilirsiniz.

Bu özel ve ek deneyimler hakkında daha detaylı bilgiyi misafir ilişkileri ekibimizden edinebilirsiniz.

4

Yatak

Çift Kişilik

3

Özel Banyo

Kendinize ait banyo

5

Wifi

Ücretsiz Wifi

6

Eğlence

TV

Privilege Honeymoon Villada En Özel Detaylar Sizi Bekliyor

Romantik, doğa ile iç içe huzurlu bir balayı tatili geçireceğiniz denize manzaralı, özel havuzlu, bahçesi, salıncağı ve özel masaj alanı olan villamızın içerisinde yatak odası, oturma odası ve oturma alanı mevcuttur.

Faralya Nautical Hotel’in diğer misafirlerinden bağımsız, kendinize ait özel havuzlu balayı villanızda ayrıcalıklı bir tatil yaşayın.

Rezervasyon