Prıvılege Honeymoon Villa

Konsept

Doğa’nın içinde, ufukta deniz manzarasının eşlik ettiği villamız, keyifli bir tatil isteyen ve kişisel alanına önem veren çiftler için huzur dolu bir dinlenme fırsatı sunmaktadır.

Şık dekorasyonuyla bütünleşmiş bir taş ev olan villamız, konforlu bir tatil için her imkanı barındırmaktadır.

Size Özel

Otel restoranını kullanmanın yanı sıra, misafirlerimiz arzu ettikleri taktirde şefimiz kendileri için istedikleri yemekleri özel olarak önlerinde pişirebilmekte ve servis etmektedir. Dilerlerse kahvaltılarını burada alabilmekte, tüm günlerini kendilerine ayrılmış yaşam alanında geçirebilmektedirler.

Ayrıca günlük hayatın tüm stresinden arınmaları için bahçesinin bir köşesinde yine sadece bu odaya özel masaj alanı bulunmakta ve misafirlerimizin arzusuna göre masözümüz gelip servis vermektedir.

Genel Özellikleri

Yatak odası, oturma salonu, önünde bahçesi, bahçesinde özel havuzu, oturma alanı ve keyifli anlar geçirebileceğiniz salıncağı ile çiftlere baş başa romantik bir tatil olanağı için yaratılmıştır.

Kendinizi tüm otel misafirlerinden ayrı kalarak özel hissedebileceğiniz gibi, aynı zamanda otelimizin tüm olanaklarından da faydalanabileceğiniz, ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunmaktadır.

null

Kapasite

Max 3
null

Yatak

Çift Kişilik
null

Özel Banyo

Kendinize ait banyo
null

Wifi

Ücretsiz Wifi
null

Masaj

Rahatlayın
null

Eğlence

LCD TV

Odamızdan Görüntüler

Diğer Odalarımız

Rezervasyon