Rahatla

Akdeniz Manzaralı Egzotik Rahatlama

Önce, güneş ışıklarının denize vurduğu eşsiz bir manzarayla sauna keyfi, sonrasında ise beş duyuya aynı anda hitap eden, şifalı zeytinyağımızla yapılan vücut masajı bütün yılın yorgunluğunu atmanıza yardım edecek.

Masaj

Beş duyuya aynı anda hitap eden, özel zeytinyağlarıyla yapılan masaj bütün yılın yorgunluğunu atmanıza yardım edecek. Masözümüz, oldukça sakin, doğayla titreşen bir atmosferde hem bedeninizi ve hem ruhunuzu rahatlatacak.

Ruhen ve bedenen arının

Stres ve yorgunluklardan uzaklaşarak dingin bir ortamda ruhen ve bedenen arınmaksa düşünceniz, kendinizi bize bırakın ve farkı hissedin.

Stresinizi ve yorgunluğunuzu bir kenarda bırakıp, Nautical’ın özgün tarzı ile sağlığınıza, huzurunuza ve mutluluğunuza kavuşacaksınız!

Bedenini masajla, ruhunu oksijenle besle!

Hayatın yoruculuğu ve stresini bir kenara bırak, maharetli ellerin yapacağı masajlarla günlük yaşamdan uzaklara bir yolculuğa çık! Hem zihnine, hem bedenine, hem de ruhuna çok iyi gelecek bir armağan sun!

perdue 26 1024x611 1

Sauna

Sonsuz deniz ve havuz manzarası ile günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp, meyve ve kokteylleriniz ile eşsiz bir sauna keyfi yaşayın.

Yoga & Meditasyon

Denizin tam üzerinde ahşap platformda güneşi, denizi ve rüzgârı selamlayarak yapacağınız egzersizlerle bedeninizdeki negatif enerjiyi boşaltıp, yenilenmenin hazzına varacaksınız.
nautical yoga 1

Denizin hemen yanı başında

Üzerinize yüklenen günlük yaşam rolleri olmadan tamamen öz benliğinizle buluştuğunuz oldu mu? Bu deneyimi hiç yaşama fırsatınız olmadıysa biraz modern yaşamın gereklerinden sıyrılıp kendinize Nautical ile bu şansı tanımalısınız.

Zihnini meşgul eden bütün düşüncelerden arınıp gevşemeye odaklanmışken kafandaki olumsuz düşünceleri uzaklaştırmalısın.

Ne Tarz bir Tatil?

Romantizmi, aradığınız huzuru ve dinginliği burada bulup, şehir hayatının yüklediği kötü enerjiyi burada toprağa boşaltacaksınız. Sevdiklerinizin, hayal kurmanın, yeniden canlanmanın ve maceraların keyfini yaşayacaksınız.

Rezervasyon