Close

Odalar

DOĞANIN İÇERİSİNDE, SESSİZ, SİZE ÖZEL.

Evinize gelir gibi uzaklaşmak istiyorsanız hayatınızdan, uzaklaşmak için gerekli “her şey dahil” cennet mekanı Nautical Butik Otel. Misafirlerimizin ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenen personelimiz, kendinizi evinizde hissettirecek hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimiz ile bütün her şeyi arkanızda bırakıp dinlenebileceğiniz bir kaçamak tatil  için sizleri bekliyoruz.

Dublex

Ahşap, taş, doğa, konfor ve romantizm ancak böyle bir uyum içinde olabilirdi. Alt katta oturma odanız, verandanız, iki kişilik salıncağınız ve size özel sonsuz deniz manzaralı havuzunuz, üst katta muhteşem bir manzara eşliğinde adeta doğanın içindeki yatak odanız.

Reservasyon
Balayı Deluxe

Aynı zamanda bir balayı oteli olan Nautical’da, tam da hayal ettiğiniz gibi romantik bir kulübe; alt katında yatak odanız, bahçenizde çiçekleriniz, özel havuzunuz ve sadece siz… Üst kata çıktığınızda muhteşem manzara eşliğinde adeta doğanın içinde hissedeceğiniz sevimli bir teras olan size özel keyif alanınız.

Rezervasyon
Balayı Taş Ev

Taş evlerimiz arasında sadece bir tane bulunan, terası eşsiz bir manzaraya sahip odanızda Akdeniz’in üstüne vuran güneş ışıltılarıyla uyanacağınız, herkesten uzak bir şekilde kimse tarafından rahatsız edilmeden terasınızda güneşlenirken ya da jakuzinizde keyif yaparken, arkanızdaki ormanın kokusunu içinize çekip denizin sonsuzluğuna bırakacaksınız nefesinizi.

Rezervasyon
Jakuzili Taş Ev

2 adet bulunan Jakuzili Taş evlerimizin balkonundaki jakuzinizde, doğayla iç içe tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Odanızdan çıkıp çok kısa bir yürüyüşle, meyve ve sebze bahçemizi geçip otelimizin o muhteşem manzarasıyla beraber denize kavuşuyorsunuz.

Rezervasyon
Taş Ev

4 adet bulunan Taş evlerimizde bahçe manzarası ile beraber ihtiyaçlarınıza cevap verecek her ayrıntı düşünüldü. Yeşilin huzurunu yaşayacağınız odanızla deniz arasında sadece doğamızın yeşillikleri, meyve ve sebze bahçemiz var.

Rezervasyon