Close

Odalar

DOĞANIN İÇERİSİNDE, SESSİZ, SİZE ÖZEL.

Evinize varır gibi uzaklaşmak istiyorsanız hayatınızdan, uzaklaşmak için gerekli ‘her şey dahil’ cennet mekanı Nautical. Misafirlerimizin ihtiyaçlarıyla bire bir ilgilenen personelimiz ve kendinizi evinizde hissettirecek hizmet anlayışımız ve tecrübeli ekibimiz ile bütün her şeyi arkanızda bırakıp dinlenebileceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.

Dublex

Ahşap, taş, doğa, konfor ve romantizm ancak böyle bir uyum içinde olabilirdi. Alt katta oturma odanız, verandanız, salıncağınız ve size özel sonsuz deniz manzaralı havuzunuz, üst katta muhteşem bir manzara eşliğinde adeta doğanın içinde bir yatak odanız.

Rezervasyon
Balayı Deluxe

Romantik bir kulübe; alt katında yatak odası, bahçenizde çiçekleriniz, şezlongunuz ve havuz başı keyfi… Üst kata çıktığınızda muhteşem bir manzara eşliğinde adeta doğanın içinde bir keyif alanınız.

Rezervasyon
Balayı Taş Ev

Taş evlerimiz içinde sadece bir tane olan, terası eşsiz bir manzaraya sahip odamızdan Akdeniz’e merhaba. Herkesten uzak bir şekilde kimse tarafından rahatsız edilmeden terasında güneşlenirken yada jakuzinizde keyif yaparken, arkanızdaki ormanın kokusunu içinize çekip denizin sonsuzluğuna nefes vereceksiniz.

Rezervasyon
Jakuzili Taş Ev

2 adet bulunan odamızın balkonunda jakuzinizde doğayla iç içe tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Odanızdan çıkıp 20-30 m. yürürken sebze bahçemizi geçip otelimizin o muhteşem manzarasıyla beraber denize kavuşuyorsunuz.

Rezervasyon
Taş Ev

4 adet bulunan “Taş Evlerimiz” kısmi deniz manzarası ile beraber ihtiyaçlarınıza cevap verecek her ayrıntı düşünüldü. Huzuru yaşayacağınız odanızla deniz arasında sadece sebze bahçemizi geçeceksiniz.

Rezervasyon