Bahar Kaçışı

İlkbaharda Kendinizi Yenileyin

Bir yetişkin oteli olan Nautical’da, özgürlük hissinin adeta kanatlanıp somutlaştığı, modern hayatın tantanasından uzakta, kendinizi kurtarılmış hissettiğiniz bu yerde, inanılmaz bir doğa, sarp kayalıklar, yoğun bir orman ve misafirlerimizin Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırmalarının sebebi olan turkuaz, cam gibi bir deniz sizi bekliyor…

Huzur Bulun

Bu kaçamağınızda herkesi ve her şeyi bir süreliğine geride bırakın. Her sabah okuduğunuz gazeteyi veya her akşam izlediğiniz televizyonu unutun. Her şeyden önemlisi burada her türlü rekabetten arınıp yıldızlarla aranızdaki mesafeyi kaldırın.

Hayal Kurun

Şık olma derdine düşmeyin mesela, tek derdiniz rahatlık, kafa dinleme olsun. Burada sadece kendiniz ve sevdiğiniz için bir şeyler yapın, dinlenin ve yalnızca sessizliği dinleyin.

Fethiye Dalış

Fethiye, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en özel dalış noktaları arasında öne çıkmaktadır. Onlarca bölge arasından seviyenize uygun dalışları Fethiye’de çalıştığımız dalış okulları aracılığıyla sizin için organize ediyoruz.

Denizler altındaki güzellikleri görebilmek için Maldivler’e kadar gitmenize gerek yok.

nautical kacis1

Dileklerinizi Tutun

Özellikle gece yarısına doğru, hiç görmediğiniz kadar iri gözüken yıldızları ve tüm ihtişamıyla geceyi aydınlatan ay ışığını hayranlıkla izleyin, berrak gökyüzünde tanık olacağınız çokça yıldız kaymasıyla dileklerinizi tutun.

Kendinizi Yenileyin

Bu kısa moladan, özel havuzlu otelimizde kendinizi yenilenmiş, sıkıntılarınızı suya, toprağa bırakmış olarak günlük hayatınıza dönün. Yeşille mavinin her tonunu kucaklayıp, huzur ve konforu doyasıya yaşarken, kendinizi dinlemenin ve keşfetmenin hazzına varacaksınız.

jeep safari

Adrenalinin tadını çıkar…

"O" muhteşem manzaranın üzerinde süzülmek istemez misiniz?

Babadağ yamacından birkaç adım atıp havalandıktan sonra, hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir görsel şölen başlıyor. Elbette bu dağa çıkıp, yamaç paraşütü yapmadan olmaz. Sizin için harika bir deneyim olacağından, Nautical’a gelen herkes için bu etkinliği öneriyoruz.

yamac parasutu nautical

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz, Türkiye’de ve dünyada ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Bu unutulmayacak deneyimi profesyonel eğitmen kadrosu ile hizmet veren yamaç paraşütü merkezleri aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

Kano

Bazen akıntılı ve dalgalı, bazen de durgun Akdeniz sularına doğru kürek çekerken, denize sıfır butik otel olarak konumlanan Nautical’ın eşsiz doğasını denizden izlemenin zevkini kano keyfi ile birleştirebilirsiniz.

nauical kano

Ne Tarz bir Tatil?

Aradığınız huzuru ve dinginliği burada bulup, şehir hayatının yüklediği enerjiyi burada toprağa boşaltacaksınız. Sevdiklerinizin, hayal kurmanın, yeniden canlanmanın ve arınmanın keyfini yaşayacaksınız.

Rezervasyon