Fethiye Balayı Otelleri

Fethiye'de Rüyalar Gerçek Olur

Güneş kendini göstermeye başladı, bahar çiçeklerinin muhteşem kokusu size de geldi mi?  Bahar; umut, aşk ve çoğu zaman da yeni başlangıçlar demek. Yorgun ve yoğun bir kışın ardından gelen sıcaklık nasıl da ısıttı içimizi. Şimdi tatil zamanı. Herkeste ufak ufak bir telaş, yazı en iyi şekilde değerlendirme çabası. Ama hiç şüphesiz yeni evlenecek çiftlerde vardır telaşın en büyüğü ve en tatlısı.

Nasıl da heyecanlı, sabırsız ve belki de biraz streslisiniz. Her şey kusursuz olsun istiyorsunuz, tıpkı rüyalarınızdaki gibi… Düğün organizasyonu yapıldı, düğün öncesi hazırlıklar tamamlandı, epeyce yoruldunuz. Şimdi sıra romantik balayı otellerini araştırmakta.

Hem bir ömür birlikte sürecek bir hayat için romantik bir başlangıç yapmak, hem de iyi bir dinlenme istiyorsunuz. Bu nedenle balayınızı yapacağınız yer ve konaklama tercihi büyük bir öneme sahip. Kalabalıktan uzakta, sevdiğinizle baş başa vakit geçirebileceğiniz, size ait özel havuzunuzda içeceğinizi yudumlarken kuş cıvıltılarını dinleyebileceğiniz bir balayı tam da ihtiyacınız olan şey… Peki, nereye gitmeli, nerede kalmalı?

Yurt içinde bir balayı düşünüyorsanız, her yeri cennet olan ülkemizde plan yapmak kolay, çok sayıda alternatifler arasından seçim yapmak ise zor. Balayınızda aşk ve romantizmin yanı sıra, Akdeniz’in ılık esintisi, yamaçlardan deniz manzarası, dalga sesleri, bir de üstüne limon ve çam ağaçlarının eşsiz kokusu da olsun derseniz Fethiye balayı otelleri size tam da aradığınızı sunacaktır.

Cennet Köşesi

Fethiye, Ege ve Akdeniz’i birleştiren tıpkı bir cennet köşesi. Mavinin her tonunu görebileceğiniz denizin ve güneş ışınlarının muhteşem dansı… Doğasına diyecek yokken, heyecan verici bir tarihe de sahip olan Fethiye her şekilde aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir tatil ve balayı rotası. 

Fethiye Balayı Oteli Nautical Hotel

Unutulmayacak Bir Deneyim

Fethiye balayı otelleri en mutlu ve özel günlerinizi unutulmayacak bir deneyime dönüştürme fırsatı sunar. Romantizm ve dinlenmenin yanı sıra maviye doğru yol alan tekne turu, deniz altı güzellikleri için dalış, uzun yürüyüşleri sevenlerdenseniz Likya Yolu, belki biraz Jeep safari, kano ile Akdeniz sularında kürek çekmek ya da yamaç paraşütü ile kuşlar gibi havada süzülmek… Çok sayıda seçenek sizi bekliyor.

Aşkınızı ödüllendireceğiniz romantik bir balayına ilave olarak, Fethiye Balayı Otelleri’nde sevdiğinizle birlikte ilginize uygun seçenekler içeren farklı tatil seçenekleri de bulabilirsiniz. Huzur ve sessizlik arayanlar, yeni koylar keşfetmek isteyenler, macera ve adrenalin meraklıları… Rotanızı Fethiye’ye çevirmekten asla pişman olmayacaksınız.

Hani insanın ömründe mutlaka görülmesi gereken yerler vardır, bazen rüya gibiydi deriz, işte Fethiye-Faralya tam olarak böyle bir yer… Fethiye balayı otelleri arasında çokça alternatif olsa da bazıları kendine has dokusu ile öne çıkıyor.

Sadece siz, o ve düşleriniz.

 

Nautical Hotel, zamanın sadece yıldızlar ve güneş olduğu eşsiz Faralya Köyü’nde doğanın tüm güzelliklerini size sunuyor. Sevdiğinizle birlikte hayalini kurduğunuz balayını denize sıfır butik otel ayrıcalığıyla Nautical’da yaşayın, mutluluğunuzu unutulmayacak anılarla taçlandırın.

Fethiye Balayı Oteli Nautical Hotel

Bu Yazılarda İlginizi Çekebilir:

babadağ teleferik

Teleferik İle Babadağ’a Yolculuk

Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz’de yer alan Babadağ, sedir ağaçlarıyla kaplı orman içerisinde muhteşem bir bölgedir. Aynı zamanda Türkiye’deki yamaç paraşütü noktalarının da en önemlisidir.

Devamı »
Nautical Otel Balayı Tatili

Fethiye’nin En Güzel Koylarından: Kabak Koyu

Turizm açısından renkli bir bölgeye sahip olan Fethiye, tarihi ve doğasıyla da dikkat çekici bir tatil beldesidir. Dünya çapında en ünlü plajlara sahip olması yanı sıra birbirinden güzel koyları ve manzarasıyla da adeta büyülemektedir.

Devamı »

Rezervasyon